L-Tyrosine | Neo Nutrition
MENU Košík Účet Hľadať

L-Tyrosine

100124
4,50 €(45 € / kg)
Skladom 2-5 ks.
4
4 (1)
  • pomáha proti stresu a únave
  • zlepšuje náladu
  • môže pomôcť pri chudnutí

L-Tyrosine

L-Tyrosine (L-Tyrozín) je aminokyselina, ktorá sa kľúčovo podieľa na regulácii neurotransmiterov. Tieto sú zodpovedné za mentálnu bdelosť, schopnosť bojovať so stresom a motiváciu v období diétovania.Tyrozín je obzvlášť dôležitý pre športovcov, keďže odborníci zistili, že telo nie je schopné vyrobiť dostatok tejto aminokyseliny pri intenzívnom tréningu alebo strese. Je teda vhodné doplniť formou výživového doplnku, čo okrem iného zlepšuje aj sústredenie a kognitívne funkcie.

Výhody užívania

L-Tyrosine sa spája so zdravou produkciou neurotransmiterov, ktoré zabezpečujú odosielanie chemických signálov do mozgu, zlepšujú sústredenie a tak šporotovcom pomáhajú udržiavať vysokú intenzitu pri tréningu alebo výkone. L-Tyrosine je vhodné užívať aj pri strese alebo depresii. Bolo dokázané, že pomáha zlepšovať náladu a obnoviť správnu chemickú rovnováhu v mozgu. V poslednej dobe je L-Tyrosine často odporúčaný pri chudnutí spolu s inýmu výživovými doplnkami na chudnutie, keďže pomáha prostredníctvom úplne iného mechanizmu v ľudskom tele. Okrem toho pomáha bojovať s únavou počas diéty s obmedzeným kalorickým príjmom.

Kvalita

Všetky produkty od značky Neo Nutrition majú najvyššiu dostupnú kvalitu na trhu a sú dôkladne preverované a testované. Môžeme vám teda zaručiť, že kúpou L-Tyrosine od Neo Nutrition vsadíte na skutočnú kvalitu. Tento L-Tyrosine neobsahuje žiadne prídavné látky, chémiu alebo éčka.

Dávkovanie

Odporúčame užívať 1g L-Tyrosine vždy, keď potrebujete psychické povzbudenie, ideálne na prázdny žalúdok. Môžete ho pridať do svojho predtréningového nápoja. Dávku rozmiešajte v nápoji a vypite.

 

Zloženie: L-Tyrosine, v prášku

Hodnotenia
Pridávať nové hodnotenia môžu len prihlásení používatelia.

Prihlásiť sa
B
bublicko
4
11.11.2015
Pripravok do pretreningoveho stimulantu dobra vec. Hodnotim kladne. Cenovo bezkonkurecne.
Užitočné?
Iní zákazníci kúpili tiež
Naposledy zobrazené
Dostávajte info o novinkách a zľavách