Predtréningovka NeoPower | Neo Nutrition
MENU Košík Účet Hľadať
Predtréningovka NeoPower

Predtréningovka NeoPower

100495
19,99 €(49 € / kg)24,99 € 20%
Skladom > 5 ks.
Chcete tovar zajtra (17. sep)? Objednajte do 7 hod 35 min.
4.89655
4.9 (29)
  • dodá chuť do cvičenia
  • zvýši vytrvalosť
  • zvýši silové výkony
  • výborne chutí
Gluten free
Lacto free
Vegetarian
GMO free
DIA

Čo je NeoPower?

NeoPower je komplexná predtréningovka s 9 účinnými látkami, ktoré spoločne dodajú chuť a energiu do tréningu a zároveň aj maximálne prekrvenie (pumpu). Na jej vývoji sme s tímom športovcov a odborníkov pracovali viac ako 15 mesiacov a myslíme, že to stálo za to. Výsledkom našej práce je zmes, ktorá vám pomôže dostať zo seba na tréningu maximum. Vďaka intenzívnejším tréningom môžete rýchlejšie dosiahnuť svoje ciele, či už ide o naberanie svalovej hmoty, chudnutie alebo silové výkony.

Pre koho je predtréningovka NeoPower?

Zažili ste už dni, kedy sa vám nechce ani vyliezť z postele a pritom vás čaká tréning? Ak áno, tak je práve pre vás. NeoPower je pre všetkých, ktorí chcú posunúť svoje tréningové limity ale chýba im chuť, energia alebo sústredenosť. S týmto vám naša predtréningovka pomôže. Budete s ňou môcť trénovať dlhšie a tvrdšie. Má len jednu chybu, neodcvičí tréningy za vás :)

Ako chutí?

Pri vývoji NeoPower sme si okrem maximálnej funkčnosti dali záležať aj na chuti. Príchuť Juicy Apple je naozaj ako sladké šťavnaté jablko. Vôbec sa nebudete musieť premáhať a neomrzí vás ani po dlhšom užívaní.

Aké je zloženie NeoPower?

Na zložení sme vôbec nešetrili. Použili sme tie najkvalitnejšie suroviny v optimálnych dávkach pre maximálnu efektívnosť predtréningovky. Jednotlivé zložky sú zvolené tak, aby pôsobili synergicky a znásobili svoj účinok. Oproti iným značkám sa neskrývame za patentované zmesi a formulky, pri ktorých neviete reálne zloženie. Všetky zložky NeoPower sú transparentne zverejnené.

Predtréningovka Neo Power neobsahuje sacharidy, cukry a ani kreatín. Môžete ju používať v diéte pri chudnutí a aj pri naberaní svalovej hmoty. Jedna dávka (16,8g = jedna odmerka, ktorú nájdete v balení) obsahuje:

Veľmi málo predtréningových stimulantov obsahuje viac ako 3g Beta-Alanínu v jednej dávke. Práve 3,2g je však dávka, ktorá bola použitá vo vedeckých štúdiách dokazujúcich jeho účinnosť. Beta-Alanín môže pomôcť zvýšiť svalovú vytrvalosť a znižovať únavu. Vďaka tomu môžete trénovať intenzívnejšie. Pri takejto dávke sa pravdepodobne objaví pocit mravčenia (parestézia). Ide o neškodný vedľajší účinok, ktorý po čase zmizne.
AAKG nájdete takmer v každej predtréningovke. Len málo z nich však má 3g na dávku. AAKG je označovaný za pokročilejšiu formu L-Arginínu. Je to populárny doplnok používaný na zvýšenie hladiny oxidu dusnatého (NO) a lepšie prekrvenie. Pomôcť tiež môže pri zvyšovaní sily.
L-Citrulín je pomerne drahá aminokyselina, preto ho často nájdete len v malých dávkach. Predstavuje však veľmi účinný suplement, ktorý môže znižovať únavu a naopak zvyšovať tréningovú kapacitu. Užívanie L-Citrulínu môže tiež znížiť bolestivosť svalov po tréningu. Známy je predovšetkým pre svoju schopnosť zvýšiť koncentráciu arginínu v plazme a tiež zlepšiť prekrvenie a hladinu NO (oxidu dusnatého).
Výskum Betaínu ukazuje, že táto látka má svoje miesto v predtréningových stimulantoch. Pre športovcov môže zlepšiť okysličenie svalov a zvýšiť tréningové zaťaženie. Vedecké štúdie naznačujú pozitívny vplyv Betaínu na zvýšenie hodnôt IGF-1 (Inzulínu-podobný rastový faktor 1), APOA1 (Apolipoproteín A1) a tiež zníženie hladiny kortizolu. Betaín prispieva k normálnemu metabolizmu homocysteínu.
L-Arginín je aminokyselina, ktorá priamo vytvára oxid dusnatý (NO) a preto sa teší veľkej obľube medzi športovcami. Užívanie L-Arginínu môže pomôcť zlepšiť prekrvenie, zvýšiť hladinu NO a arginínu v plazme. Vedecké štúdie prezentujú zvýšené vylučovanie inzulínu a vyššiu inzulínovú senzitivitu. Pri ľudoch s porušenou glukózovou toleranciou (IGT) bola zaznamenaná redukcia tuku a nárast čistej svalovej hmoty.
Taurín často nájdete v energy drinkoch. Pre športovcov má význam ako energizér, ktorý môže pomôcť zlepšiť sústredenosť a dodať energiu. Okrem toho štúdie ukazujú aj pozitívny vplyv na prekrvenie. Taurín môže pôsobiť podobne ako kreatín, čím umožní svalovým bunkám udržať viac vody a vďaka tomu prijať väčšie množstvo nutrientov.
Rhodiola Rosea (Rozchodnica ružová) je silný adaptogén, ktorý môže významne znižovať únavu a pocit vyčerpania. Dôsledkom týchto účinkov je lepšia sústredenosť, vyšší pocit subjektívnej pohody a aj redukcia stresu. Okrem toho môže extrakt Rhodiola Rosea znižovať poškodenie svalov po tréningu prostredníctvom redukcie hladiny kreatinkinázy.
L-Tyrozín je aminokyselina, z ktorej sa v tele vyrába noradrenalín a dopamín. Suplementácia tejto aminokyseliny môže mať antistresové účinky pre akútne stresory, ktoré zvyčajne vyčerpajú noradrenalín (napr. tréning). To môže mať pozitívny vplyv na pocit subjektívnej pohody a sústredenosť.
Kofeín je asi najznámejší stimulant. Nájdete ho v káve, čaji, energy drinkoch alebo tabletách. Predstavuje silný stimulant, čo sa dá využiť aj v športe. Konkrétne môže pomôcť zvýšiť anaeróbnu kapacitu, silový výkon a celkovo objem tréningu. Okrem toho môže pôsobiť aj na psychiku a to zvýšením bdelosti, skrátením reakčného času a redukciou pocitov únavy a vyčerpania. Pravidelným užívaním kofeínu sa jeho krátkodobý stimulačný účinok znižuje. Odporúčame preto pre zachovanie efektu kofeín cyklovať (môžete využívať jedno balenie s kofeínom a potom zmeniť na verziu bez kofeínu).

Čo si o predtréningovke myslia športovci?

Tomáš Grib, kulturistaTomáš Grib, kulturistaKeď ma oslovili s ponukou vyskúšať novú predtréningovku od nu3tion.com, veľmi som sa potešil, že táto značka prišla s niečim novým. Niečim novým pre širšiu verejnosť, pretože dnešná doba si zakladá nielen na kvalite ale aj na chuti. Táto nová predtréningová pumpa ma milo prekvapila nielen svojou chuťou ale aj účinkom a nabudením na tréning. Pocit miernej svrbivosti bol príjemným nakopávačom a znakom toho, že "pumpa zaberá". Po prečítaní zloženia som prišiel na to, že táto pumpa nie je žiadna prehnaná vec, po ktorej človek v noci bude v chladničke v dôsledku toho, že nebude môcť spať. Svojimi nutričnými hodnotami to je vyvážený doplnok, ktorý možno využívať aj vo fáze redukcie hmotnosti, nakoľko je bez cukru. Firma nu3tion.com, ktorá ma opäť nesklamala v kvalite a potešila novou chuťou ukázala, že zase napreduje. Verím, že si každý príde na svoje, kto chce zlepšiť svoj tréning, či už za účelom formy na leto alebo pribratia svalov.
medium_karol-berta-neopower.jpgKarol Berta, men's physiqueMal som možnosť túto predtréningovku dostať na testovanie a priznám sa, že príjemne prekvapila! Nakoľko užívam skôr USA predtréningové stimulanty, tak táto ma skutočne príjemne nabudila a prekrvenie počas tréningu bolo veľmi kvalitné. Skutočne vydarený produkt. Príchuť jablko je veľmi chutná - žiadna umelá chuť. Rozhodne odporúčam vyskúšať :)
Stanislava Tichá, bodyfitnesskaStanislava Tichá, body fitnesskaMaximálna spokojnosť. Produkt mi zabral úplne parádne. Sila išla rapídne hore. Počas tréningu som mala parádny "pump effect" :))))
Erika Tarkuličová, bikini fitnesskaErika Tarkuličová, bikini fitnesskaTáto predtréningovka ma v prvom rade milo prekvapila najmä zložením, na ktoré ja osobne mám vysoké požiadavky. Neobsahuje kreatín, žiadne pridané cukry a dokonca si môžete vybrať variantu s kofeínom alebo bez, podľa toho v akej časti dňa trénujete - veľmi dobrý nápad :) Pred tréningom ma poriadne "nakopol" a namotivoval a navyše má príjemnú sladkú príchuť. Môžem len odporúčať.
Klára Trombíková, výšková akrobatkaKlára Trombíková, výšková akrobatkaPredtréningovka ma parádne nakopla, celý 4hodinový tréning som išla na 100%. Určite odporúčam každému, kto chce do každého tréningu dať všetko aj počas dní kedy nemá úplne náladu na cvičenie. Chuť je veľmi dobrá, ako jabĺčkový džúsik.
Richard Simoník, gymnastaRichard Simoník, gymnastaPredtréningovka NeoPower Caffeine ma prinúti cvičiť aj keď sa mi vôbec nechce. Zvládnem trénovať intenzívnejšie ako zvyčajne a vždy posuniem svoje hranice. Môžem iba odporučiť, skvelý produkt.
Peter Fijalka, ultrabežecPeter Fijalka, ultrabežecKonečne "predtréningovka", ktorá má doslova všetko. Roky som hľadal produkt, ktorý by svojím zložením a gramážou v dávke splnil moje potreby bez dodatočného primiešavania chýbajúcich ingrediencií. Veľmi oceňujem bezkofeínovú verziu produktu, ktorú si môžem dávať pred behom a zároveň si nezvýšim pokojový tep.

NeoPower záruka vrátenia peňazí

Predtréningovka NeoPower ponúka všetko, čo by ste od podobného produktu mohli očakávať. Ak sme vás o tom stále nepresvedčili, nemusíte sa báť, že vyhodíte peniaze. Pri tomto produkte ponúkame záruku vrátenia peňazí. V prípade, že vám nebude vyhovovať, môžete nám predtréningovku NeoPower do 30 dní od zakúpenia vrátiť a my vám vrátime peniaze formou poukážky na nákup. Ponuka platí len v prípade, že nebolo spotrebované neprimerané množstvo produktu.

Použitie

Odporúčaná jednorazová dávka predtréningovky NeoPower je 16,6g (verzia bez kofeínu) alebo 16,8g (verzia s kofeínom), čo predstavuje jednu zarovnanú odmerku (je v balení). Dávku rozmiešajte vo vode a vypite cca 30 minút pred tréningom. Pokiaľ nemáte s predtréningovkami skúsenosti, odporúčame začať na polovičnej dávke a v prípade potreby postupne zvyšovať. To isté platí pre ženy a začínajúcich športovcov. V žiadnom prípade nezačínajte dvojitou dávkou, aj keď si myslíte, že všetky predtréningovky sú slabé :) Pri tréningoch večer zvoľte radšej verziu bez kofeínu. Pre ľudí citlivých na kofeín a diabetikov tiež neodporúčame NeoPower s kofeínom.

Skladovanie

Skladujte v suchu, mimo dosahu detí, mimo priameho slnečného žiarenia a pri teplotách 4-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. Po odobratí dávky dózu ihneď starostlivo uzavrite. Predídete tak vzniku hrudiek a navlhnutiu zmesi.

Upozornenie

Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Verzia s kofeínom má vysoký obsah kofeínu (1191mg v 100g). Pokiaľ trpíte ochorením srdca, štítnej žľazy, pečene, obličiek alebo ak máte vysoký krvný tlak, bolesti hlavy alebo depresie, tak sa o užívaní NeoPower poraďte s lekárom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nesprávnym použitím. Neobsahuje alergény. Obsahuje vysúšacie vrecúško, ktoré sa nesmie konzumovať. Jednotlivci reagujú na obsiahnuté látky rôzne, výsledky sa preto môžu líšiť od prezentovaných.

Zloženie: Beta Alanín, L-Arginín AKG, L-Citrulín malát, Betaín HCl, L-Arginín, Taurín, extrakt Rozchodnica ružová (Rhodiola Rosea), L-Tyrozín, protihrudkujúca látka stearan horečnatý, aróma, sladidlo sukralóza, v prášku.

Obsah účinných látok v dávke
Beta Alanín 3,2g
AAKG 3g
L-Citrulín malát 3g
Betaín HCl (Trimetylglycín) 2,5g
L-Arginín 2g
Taurín 2g
Rhodiola Rosea (Rozchodnica ružová) extrakt 500mg
L-Tyrozín 400mg
Kofeín (len vo verzii s kofeínom) 200mg
Priemerné výživové hodnoty na 100g (s kofeínom)
Energetická hodnota 340 kcal / 1445 kJ
Tuky <0,5g
z toho nasýtené <0,5g
Sacharidy <0,5g
z toho cukry <0,5g
Bielkoviny 85g
Soľ (prirodzene obsiahnutý sodík) 1,3g
Priemerné výživové hodnoty na 100g (bez kofeínu)
Energetická hodnota 344 kcal / 1462kJ
Tuky <0,5g
z toho nasýtené <0,5g
Sacharidy <0,5g
z toho cukry <0,5g
Bielkoviny 86g
Soľ (prirodzene obsiahnutý sodík) 1,4g
Hodnotenia
4,9
4.9
Celkom hodnotilo 29 zákazníkov
Pridávať nové hodnotenia môžu len prihlásení používatelia.

Prihlásiť sa
Ľuboš Podubinský
5
13.08.2019
Veľa skúsenosti s predtréningovkami nemám, nakoľko som ich až donedávna nepotreboval, ale musím povedať, že je to fakt dobrá kúpa, najmä pre prípady, že sa vám fakt nechce makať a potrebujete nakopnúť, odporúčam hlavne silnejším chlapom ju užiť aspoň 45 min. pred tréningom, mne niekedy trvá aj hodinu kým začne účinkovať, ale keď začne tak to ozaj cítite, aspoň u mňa najprv menší tlak v hlave, tak začne mravčenie v predlaktí až nakoniec to prejde cez chrbát až do celého tela, tú energiu je doslova cítiť takým príjemným teplom a funguje počas celého tréningu, navyše s vodou je to veľmi chutný nápoj, cena je dobrá, určite sa oplatí kúpiť, za mňa odporúčam a čoskoro objednávam ďalšie balenie.
Užitočné?
M
Matus Tomanicka
5
01.08.2019
Keď som prvý krát použil túto predtreningovku mal som cca 3/4odmerky a tréner ktorý odomykal posilovnu meškal .Bol som naspidovany ako veverica myslel som že ak sa hneď neotvory posilovňa že vytrhnem dvere 😂.Účinky boli skvelé naložil som si 2 krát viac a zvládol som aj viac opakovaní takže za mňa super
Užitočné?
L
lukaslukas
5
01.06.2018
Prva predtreningovka, ktoru som mal (verz. bez kofeinu) zacal som plnou davkou.. Pri prvych 3-4 uzitiach silne mravcenie az palenie v oblasti tvare/hlavy (nic vazne). Chut perfektna. Ucinok - jasne citelna zmena vo vykone (vacsia chut na cvicenie ani nie..), ale ked som sa rozbehol po 1h som mal este plno energie, dviham viac, dam viac opakovani ak nezdviham hmotnost s ktorou som cvicil bez predtreningovky.. Necitim sa vycerpany. Je to super (ps: ja si do nej dava este karnitin a praskove bcaa)
Užitočné?
Obrázok používateľa Jark_oo
Jark_oo
5
17.04.2018
Velmi dobrá predtreningovka. Cvicim uz niekolko rokov a za posledny pol rok som skusal najst nejaku vhodnu predtreningovku. Skusal som vselijake vzorky, lebo nie kazda šľape na 150% (niektore mi drzali asi 20 min a vyprchalo všetko) a po vyskušani asi 5 vzoriek som dostal odporucanie na tuto ... dlho som rozmyslal, ale nakoniec som si ju objednal a mozem povedat ,ze to je to, co som hladal ... Po celom dni som zaspaval na gauci unevany (v ten den mi dosla tato pumpa) dal som si jednu odmerku a po 10 min som letel do posilky, ako novy clovek..cely trening chrbatu (silovo,objemoveho) mi tato pumpa šlapala neskutocne. Vrelo odporučam a určite ju objednam zase.. Chut a rozpustnost su vynikajuce.
Užitočné?
F
frankzane
5
10.08.2017
Konečne poctivá predtréningovka! Už podľa zloženia som vedel, že to bude BOMBA. Gramaz zloziek je presne podľa odporucenych denných dávok, napr. niekto Vám dá 2g betaalaninu, pričom účinok je od 3-4g... Predtreningovku hodnotím po 1 tréningu ako jednu z naj, čo som zatiaľ mal. A za tu cenu je to s prehľadom najlepšia predtréningovka na našom trhu, ani renomované USA značky sa nechytaju. Chuť je dobrá (mám apple), nieje presladena ako americké predtreningovky a rozpustnost ma milo prekvapila. Toto sa Vám podarilo, nu3tion.
Užitočné?
Iní zákazníci kúpili tiež
Naposledy zobrazené
Dostávajte info o novinkách a zľavách