NeoFlavour práškové ochucovadlo | Neo Nutrition
MENU Košík Účet Hľadať

NeoFlavour práškové ochucovadlo

100175
4,99 €(250 € / kg)
Skladom > 5 ks.
4.387095
4.4 (31)
  • jedinečné ochucovadlo
  • vo forme prášku
  • univerzálne použitie
  • silný účinok
Gluten free
Lacto free
Vegetarian
Vegan
GMO free

NeoFlavour je unikátne ochucovadlo vo forme prášku. Môžete ho použiť na ochutenie neochutených doplnkov výživy v množstve, ktoré presne vyhovuje vaším predstavám o ideálnej chuti. Toto ochucovadlo ponúka maximálnu flexibilitu, keďže si sami určujete intenzitu príchute. Zmiešaním ponúkaných príchutí si dokonca môžete vytvoriť nové vlastné a unikátne príchute.

Využitie tohto produktu však nie je len v ochucovaní doplnkov výživy. Ochucovadlo NeoFlavour je vhodné aj do diéty a môžete s ním ochutiť všetky potraviny. Ochutí čistý tvaroh, ovsenú kašu alebo čokoľvek iné. NeoFlavour je tepelne stabilné ochucovadlo a preto predstavuje dobrého pomocníka aj pri varení a pečení. Odporúčame vyskúšať najmä prípravu ochutených palaciniek.

NeoFlavour je práškové stolové sladidlo na báze sukralózy, ktoré slúži na ochutenie nápojov a potravín alebo ako prísada do varenia a pečenia. Jedno balenie 20g ochutí približne 3 až 4kg suroviny v závislosti od požadovanej intenzity ochutenia. Odporúčame dávkovať maximálne 7g ochucovadla na 1kg suroviny. Sladidlo nemá žiadnu kalorickú hodnotu.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu, mimo dosahu detí, mimo priameho slnečného žiarenia a pri teplotách 4-25°C. Nevystavujte mrazu. Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca neručí za škody vzniknuté nesprávnym použitím.

Zloženie: aróma, sladidlo sukralóza, v prášku

Hodnotenia
4,4
4.4
Celkom hodnotilo 31 zákazníkov
Pridávať nové hodnotenia môžu len prihlásení používatelia.

Prihlásiť sa
F
fit201
5
 
16.03.2021

Výborné, stačí minimum a super chuť.

Užitočné?
N
n.dankova
5
 
19.02.2021

Zboznujem dane sladidlo ;) je skratka uzasne. Rychle a bezproblemove dorucenie.

Užitočné?
L
lenkaporubsk
5
 
01.02.2021
Užitočné?
T
tomas.hrnko51
5
 
08.12.2020

Chuť je príjemná, ale človek to nemôže prehnať s dávkou. Výhodou je možnosť dávkovania, nakoľko má niekto rád jemnejšiu chuť a niekto výraznejšiu.

Užitočné?
P
povazancova.s
2
 
26.11.2020

Na môj vkus veľmi umele

Reakcia: Ďakujeme za hodnotenie. NeoFlavour obsahuje umelé sladidlo, aby nemal kalorickú hodnotu. Preto sa chuť môže zdať umelá. Snáď budú niekedy vyvinuté aj sladidlá, ktoré chutia rovnako ako cukor alebo iné kalorické sladidlá.
Užitočné?
Naposledy zobrazené
Dostávajte info o novinkách a zľavách