Tribulus terrestris 90% prášok | Neo Nutrition
MENU Košík Účet Hľadať

Tribulus terrestris 90% prášok

100397
4,99 €(50 € / kg)
Skladom > 5 ks.
Chcete tovar zajtra (13. nov)? Objednajte do 14 h 20 min.
4.29412
4.3 (17)
  • 90% saponínov
  • vysoká účinnosť
  • výhodná cena
Gluten free
Lacto free
Vegetarian
Vegan
GMO free
DIA

Tribulus terrestris 90%

Tribulus terrestris 90% je veľmi silným extraktom kotvičníka s obsahom až 90% saponínov. Je veľmi obľúbený medzi športovcami a najmä kulturistami vďaka svojej schopnosti prirodzene zvýšiť hladinu testosterónu. Hladina testosterónu priamo ovplyvňuje spaľovanie tukov a rast svalovej hmoty. Saponíny sú aktívnou zložkou tribulusu a čím viac ich obsahuje, tým je účinok extraktu silnejší. Tribulus terrestris 90% od Neo Nutrition má obsah saponínov až 90%, čo predstavuje absolútne najvyššiu hodnotu na trhu.

Výhody užívania

Tribulus terrestris 90% je ideálny pre silových športovcov a kulturistov, pretože môže pomôcť zvýšiť silu a rast čistej svalovej hmoty. Tribulus terrestris je bezpečný a je možné kombinovať ho s inými produktami z našej ponuky. Tribulus terrestris môže zvýšiť prirodzenú produkciu testosterónu. Vyššia hladina testosterónu podporuje zlepšenie regenerácie, rast svalovej hmoty a výkonnosti. Rovnako pozitívne pôsobí aj na sexuálnu aktivitu.

Kvalita

Rovnako ako u všetkých našich produktov, aj Tribulus terrestris 90% pochádza od popredného európskeho dodávateľa a je vyrobený z najjemnejšieho kvalitného extraktu kotvičníka zemného s obsahom až 90% saponínov. Krajina pôvodu suroviny je Bulharsko. Je to najsilnejší dostupný extrakt z Tribulusu aktuálne dostupný na trhu. Surovina prechádza vstupnou kontrolou a až po splnení všetkých prísnych noriem je zaradená do výroby. Máte tak istotu, že kupujete kvalitu za výhodnú cenu. Tribulus terrestris 90% od Neo Nutrition neobsahuje žiadne prídavné látky alebo éčka.

Použitie

Odporúčaná denná dávka predstavuje 0,5g. Dávku rozmiešajte v nápoji a vypite alebo konzumujte priamo a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Najlepšie je Tribulus terrestris užívať s jedlom a cca 30 minút pred tréningom. Tribulus má prirodzene výrazne horkú chuť. Pokiaľ vám prekáža, odporúčame siahnuť po kapsulovanej forme.

Zloženie:

extrakt Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) 90% , bez prídavných látok, v prášku

Hodnotenia
4,3
4.3
Celkom hodnotilo 17 zákazníkov
Pridávať nové hodnotenia môžu len prihlásení používatelia.

Prihlásiť sa
D
dancovlachovi1
5
23.05.2017
Chuť? No dá sa zvyknúť. Ja dám lyžičku do úst a zapijem mliekom. A čo sa týka účinku mám väčšie výkony a menšie prestávky. Behám, bicyklujem, posilňujem.
Užitočné?
E
exproductionsk1
2
03.08.2016
Kvalita možno dobrá..ale chuť...asi najhoršia vec čo som pil....po prvom raze ma hneď nadrapilo a vypiť to ani nešlo
Užitočné?
V
vladkobbs
2
29.01.2016
užil som dávku spolu z dostatočnym množstvom vody na zapitie a tá horká hnusná chuť je niečo neskutočné , ničím som neriedil pre istotu a asi to bola chyba ...neodporúčam pre slabé povahy na aromu..pojde to z vás rychlo von
Užitočné?
Obrázok používateľa Mario.Valabek
Mario.Valabek
5
24.12.2015
Skvelý výrobok. Pomer cena:množstvo:kvalita, nič lepšie nenájdete. Mne osobne strašne pomohol. Na každého samozrejme zaberá inak. No minimálne v jednej (sexuálne) oblasti vám každému určite pomôže. Skvelá prášková forma, omnoho lepšia ako tá tabletová. Rozpustnosť je dobrá, riešiť vôňu/chuť je nepodstatné.
Užitočné?
V
Vlado 40
5
29.08.2015
Účinky vynikajúce už po pár dňoch.Čo sa týka chuti,vypil som už všeličo ale s týmto mám obrovské problémy. Nabudúce už len tabletový tribulus.Inak výborná vec.
Užitočné?
Iní zákazníci kúpili tiež
Naposledy zobrazené
Dostávajte info o novinkách a zľavách