Kĺbová výživa | Neo Nutrition
MENU Košík Účet Hľadať

Kĺbová výživa

100350
8,99 €(22 € / kg)
Skladom > 5 ks.
3.333335
3.3 (3)
  • ochrana kĺbov
  • regenerácia šliach
  • pomoc chrupavkám
Gluten free
Lacto free
DIA
GMO free
Prípravok pre kĺby s glukosamínom a kolagénom.

Použitie: Bežná denná dávka predstavuje 13,5g (jedna navŕšená polievková lyžica). Odporúča sa užívať najmenej 4 až 6 týždňov. Doporučenú dávku rozmiešajte v nápoji alebo konzumujte priamo a zapite dostatočným množstvom vody.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu, mimo dosahu detí, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 4-25°C. Nevystavujte mrazu. Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca neručí za škody vzniknuté nesprávnym použitím. Doporučená dávka sa nesmie prekročiť.

Zloženie: Hydrolyzovaný bravčový kolagén 87%, Glukózamín sulfát 2 KCl 13%, v prášku

Hodnotenia
Pridávať nové hodnotenia môžu len prihlásení používatelia.

Prihlásiť sa
F
FilthySVK
5
02.12.2017
Rozhodol som sa vyskúšať túto kĺbovú výživu nakoľko ma presvedčila predajnou cenou. Kĺbovka strašne páchne ako poľnohospodárske družstvo a iba s čistou s vodou sa to nedá piť, hneď ma natiahlo. Po zmiešaní s džúsom pri zadržaní dychu sa to dá piť. Avšak veľkým plusom je , že po dvoch týždňoch užívania cítim zlepšenie, čo sa týka bolesti kĺbov, konkrétne kolena. Užívam ju spolu s MSM a vitamínom C. Takže - je jedine hnusná chuť a + sú cena, vysoký obsah kolagénu a glukosamínu za tú cenu je to bezkonkurenčné.
Užitočné?
D
dalajko
1
20.05.2015
Som sa dogrcal jak šakal :D smrdí to ako žrádlo pre rybičky a chuť sa ani nedá popísať odporúčam kúpiť ako prípravok na chudnutie.
Užitočné?
K
kondvi
4
09.03.2014
chuť odporná, ale pomohla pri bolestiach kolena kedy som naň kríval a nemohol stáť nieto ešte cvičiť aj keď po 1-2 dňoch neužívania sa bolesť troška vracia, treba ju užívať dlhodobejšie ale určite zabrala viacej ako napr čo som mal od scitechu
Užitočné?
Iní zákazníci kúpili tiež
Naposledy zobrazené
Dostávajte info o novinkách a zľavách